KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9241576
nr 924 1576
Pastell
Oidentifierad konstnär, signerad, Södermalm, 26 x 20
Kondition: ej glas
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 november 2014
kl 19:22:16
16/11 09:22:51
17/11 18:32:59